![](https://arel.edu.tr/wp-content/uploads/2023/12/ceaf488d-661d-4fc7-8dac-b01c217db1e8.jpg)
22.12.2023
Üniversitemiz MYO Optisyenlik Programı tarafından “Kontak Lens” konulu seminer düzenlendi.
Cevizlibağ Sağlık Yerleşkesi’nde gerçekleşen ve Johnson & Johnson yetkilisi Murat Kocaadam’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde Optisyenlik Programı öğrencileri kontak lens teknolojileri, materyaller, yenilikler, kontak lens satışı ve kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda öğrenciler bilgilendirildi.