Ana içeriğe atla
Rektör Yardımcıları
Rektör Yardımcıları
Rektör Yardımcıları

Rektör Yardımcıları

Prof. Dr. Ergül Berber

Prof. Dr. Ergül Berber

Rektör Yardımcısı
ergulberber@arel.edu.tr

Prof. Dr. Ergül Berber, Boğaziçi Üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini tamamlamıştır. Doktora sonrası, Kanada’da Queen’s Üniversitesi Department of Pathology and Molecular Medicine’de Doktora Sonrası çalışmalar yapmıştır. 2010 yılından beri Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2016 yılında Profesör kadrosuna atanan Prof. Dr. Ergül Berber, bugüne kadar Bölüm Başkanlığının yanında, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığı, Rektör Yardımcılığı gibi görevler üstlenmiş, çeşitli kurul ve komisyonlarda görev yapmıştır. Ayrıca bilimsel araştırma projelerinde yürütücü, danışman ve araştırmacı olarak yer almıştır. SCI kapsamında bilimsel yayınları ve ulusal/uluslararası kongre katılımları olmuş, ulusal ve uluslararası kongre ödülleri bulunmaktadır..

Nurşen Şahin  – Özel Kalem 
0850 850 27 35 - 1535
nursensahin@arel.edu.tr

 

Prof. Dr. Bahtışen Kavak

Prof. Dr. Bahtışen Kavak 

Rektör Yardımcısı
bahtisenkavak@arel.edu.tr

Bahtışen Kavak, Lisansını Gazi Üniversitesi İİBF’den,  Yüksek Lisans ve Doktora’sını Hacettepe Üniversitesi’nden almıştır. Pazarlama alanındaki Doktora Sonrası çalışmalarını İsrail Bar-Ilan University Graduate School’da yapmıştır. Alanında kitapları, Ulusal ve uluslararası (SCCI gibi) indekslerde taranan çok sayıda yayını bulunmaktadır. Bölüm Başkanlığı, Anabilim Dalı başkanlığı, Senatörlük vb gibi idari görevleri yürütmüştür. 1 Temmuz 2020’den itibaren Üniversitemizin MYO Müdürlüğü’ne vekalet etmektedir.  

Dicle Yazar Sayar  / Meslek Yüksekokul Sekreteri
0850 850 27 35 - 2169
dicleyazarsayar@arel.edu.tr
 

Prof.Dr. Didem BAŞ

Prof.Dr.Didem BAŞ

Rektör Yardımcısı
didembas@arel.edu.tr

Prof.Dr. Didem Baş, Mimar Sinan Üniversitesi’nde Mimarlık Bölümü lisans, Çukurova Üniversitesi’nde İç Mimarlık Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve Mimar Sinan Üniversitesi’nde İç Mimarlık Anabilim/Anasanat Dalı’nda Sanatta Yeterlik eğitimlerini tamamlamıştır. İç Mimarlık ve Mimarlık alanlarında uluslararası ve ulusal birçok yayını bulunmaktadır. 2003 yılından itibaren Üniversitelerin ve Kamu Kurumlarının çeşitli kademelerinde idari görevleri, kurul ve komisyon üyelikleri görevlerini yürüten Prof.Dr. Didem BAŞ, 2018 yılında Profesör kadrosuna atanmış, 2017 yılından itibaren İç Mimarlık ve Mimarlık Bölümleri Bölüm Başkanlıklarını yürütmüş, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi’nin Kurul Üyeliklerini ve 2021 yılında vekil Dekanlığını yapmıştır.

Kübra Battal  – Özel Kalem 
0850 850 27 35 - 1032
kubrabattal@arel.edu.tr