![](https://arel.edu.tr/wp-content/uploads/2024/06/h.jpg)
Öğrencilerimiz Mezunlarımıza soruyor 🎤 2023 yılı mezunumuz C Sınıfı İş Güveliği Uzmanı Pınar Arman, 2. Sınıf öğrencimiz Sultan Can’ın sorularını cevaplıyor👷⛑️ Kendisine kıymetli paylaşımları için çok teşekkür ediyoruz..
Öğrencilerimiz Mezunlarımıza soruyor 🎤 2023 yılı mezunumuz C Sınıfı İş Güveliği Uzmanı Pınar Arman, 2. Sınıf öğrencimiz Sultan Can’ın sorularını cevaplıyor👷⛑️ Kendisine kıymetli paylaşımları için çok teşekkür ediyoruz..
WhatsApp Sohbet