![](https://arel.edu.tr/wp-content/uploads/2024/06/qweqwfqw.jpg)
Makine Programı, Meslek Yüksekokulu
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü-Makine Programı “Mezun Buluşması” Etkinliğimiz
10 Ekim 2023
|
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü olarak 10 Ekim 2023 tarihinde mezun öğrencimiz TÜV-TÜRK Esenyurt Şubesi çalışanı Yasin Dere, bölüm hocalarımız ve öğrencilerimizle bir araya gelerek verimli bir etkinliği tamamlamış bulunmaktayız. Etkinlikte iş tecrübelerini ve çalıştığı kurumu anlatan mezunumuza teşekkür ederiz.
![](https://arel.edu.tr/wp-content/uploads/2024/06/qwdqwfd-1024x576.jpg)