![](https://arel.edu.tr/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-05-15-at-15.44.54.jpeg)
Elektronik Teknolojisi Programı, Mekatronik Programı, Meslek Yüksekokulu
Elektronik ve Otomasyon Sektöründeki Güncel Gelişmeler ve Geleceği Meet Up
15 Mayıs 2023
|
15.05.2023 Tarihinde “Elektronik ve Otomasyon Sektöründeki Güncel Gelişmeler ve Geleceği” konulu Meet Up etkinliğimiz, Oacon Endüstri Teknolojiler- Satış Müdürü M.Naci Aslan’ın sunumuyla ve Elektronik ve Otomasyon Bölümü öğrencilerimizin, bölüm hocalarımızın katılımıyla gerçekleşmiştir.
M. Naci Aslan Bey’e teşekkür ederiz.